סלפ תראפי- מה זה בכלל?

סלפ תראפיאתם מודעים לעצמכם, מכירים את המקומות הכואבים, הבריאים, החזקים, החלשים.. את הדפוסים ואת הבחירות החוזרות. נכון, לא להכל אתם מודעים וההרחבה הזאת חשובה ובכל זאת, אם הייתם לפחות יכולים לעשות שימוש במה שאתם כבר יודעים- לבטח המצב היה משתפר!

אז אפשר, אנחנו יכולים לטפל בעצמנו, אנחנו יכולים לעבוד עם הדפוסים ועם האמונות אשר מעכבים אותנו ומקשים עלינו בחיי היומיום.

כמובן שאין טיפול כזה מהווה תחליף לתהליך טיפולי או אימוני בליווי של אדם מקצועי ובכל זאת, אנו יכולים לעשות הרבה מאוד עבור עצמנו, בעצמנו.

בכל פוסט אתן כלי- תרגיל אחד. מדי פעם, אכתוב פוסטים נוספים עם תרגילים אחרים. הכלים/ התרגילים, חלקם מגיעים ממני, מתוך העבודה והנסיון שצברתי עם השנים וחלקם מגיעים מעולמות תוכן שונים (ואני אנסה לזכור מהיכן הם ולפרגן למקור), מקורות השראה: בודהיזם, זן בודהיזם, יהדות, טאואיזם, ג.א. גורדייף, גשטאלט, הומאניזם, לוגותראפיה, האקומי, ועוד רבים אחרים.

אנחנו יכולים לטפל בעצמנו או למצוא בן זוג לטיפול. בן הזוג יכול  להיות חבר טוב, בן הזוג שלנו בחיים, אח/ות וכו', העיקר שיהיה מישהו שאנחנו יכולים לסמוך עליו ומרגישים איתו בנוח.

מזמינה אתכם לצאת לדרך של התפתחות וצמיחה, אפשר לשתף בחוויות ולשאול שאלות כאן בתגובות.

בהצלחה!

אתם מוזמנים לשאול שאלות , לבקש שאכתוב על נושאים מסויימים ולהגיב, כאן למעלה. ואפשר להצטרף גם לקבוצת הפייסבוק הציבורית סלפ תראפי.

 הכותבת היא מאמנת טרנספורמטיבית ומנחת סדנאות.
ליצירת קשר לחץ כאן