אימון למציאת זוגיות

טוב, אז זהו שאין לי מילים. אני פשוט אומר תודה, תודה ושוב פעם תודה.. יש לי זוגיות. מרגשת. מהממת. כמו שרציתי.. תודה לך כרמית!        (אורנית , בת 36 )                                                                                    

"פשוט האדם כבר מבין שלבד אי אפשר. צריך מינימום שניים, כך מתגלה אלוקים" ארקדי דוכין.

את/ה רוצה זוגיות, רוצה משפחה, רק לשבת עם מישהו בערב, ביחד, על הספה, בזוג, באינטימיות, מישהו להשתתף אתו, מישהו לשתף אותו, לעשות, לצחוק ולבכות ביחד. המילה יחד- כמה היא נחשקת וכמה כאב יש בה.

למה אין לי זוגיות? האם בי הגורם לכך? האם זה עניין של מזל? האם יש בן/בת זוג ראויה עבורי? ומה יש לי לעשות בעניין?

אז מה בעצם קורה באימון למציאת זוגיות?

העבודה הנה עבודה מיידית לתוך המטרה לשם השגה מהירה ומדויקת שלה ע"י קביעת הגדרות עשייה, במקביל נעבוד על הדברים הבאים:

  • בירור מדויק של המצב המצוי ושל המצב הרצוי (פעמים רבות אנו אומרים שאנחנו רוצים זוגיות אך איננו משדרים זאת או פועלים בהתאם לרצון זה ולעתים אפילו פועלים בניגוד אליו. האם יש מקום לבן/בת זוג בחיינו כרגע? לאן מופנות האנרגיות שלנו ולמה אנו מקדישים את הזמן שלנו?).
  • זיהוי של דפוסים ושל אמונות המגבילים אותנו ושחרור מהם- אמונות ודפוסים אלו גורמים לנו לחזור על אותן התנהגויות באופן אוטומטי. משהו בנו רוצה להישאר במקום המוכר מפני שהוא פחות מאיים ומפחיד, גם אם הוא מונע מאיתנו להשיג את המטרה. הרעיון הוא לזהות אותם, לראות את השפעתם השלילית על חיינו ולהיפרד מהן (אמונות כגון: אני לא מספיק שווה/ מושכת/ חכמה כדי למצוא בן זוג או גברים שמתחילים עם בחורות הם נצלנים וכו'. דפוסי התנהגות כגון: ריצוי, יצירת מצב של סיום הקשר עוד בתחילתו כדי להימנע מפגיעה בעתיד, המנעות משיחה קולחת במהלך פגישה, פטפטנות יתר כדי לא להגיע למקומות אישיים וכו').
  • העצמה- עבודה דרך 'שכבות הרגש' המאפשרת הקשבה לעצמי ולרגשותיי ושחרור מזכרונות רגשיים כואבים מודעים או מודחקים (לא פעם איננו מעזים לעשות שינוי מפני שאנו מפחדים להיפגע, אולי יש בנו כעסים על יחסים מהעבר שלא מאפשר לנו להתפנות ליחסים חדשים וכו').
  • חיזוק הביטחון העצמי, הדימוי העצמי/ הערך העצמי– המקום הנחות, הלא שווה שפעמים רבות רווקים נמצאים בו ראוי לבדיקה מחודשת. יש לי מה להביא לתוך זוגיות וחשוב שאדע מהם הדברים הללו כך אאפשר לתהליך לקרות ואחוש בטוחה במהלכו. כמו כן, חיבור לחוזקות שלי, שיכולות לעזור לי בהשגת המטרה (כמו: אומץ, התמדה, יכולת הקשבה וכו').
  • בחירה והטמעה של אמונות חדשות רצויות ושל החזון הרצוי לי בחיי. כמו נושא הביטחון העצמי שלעיל. יש אמונות נוספות חשובות ומשמעותיות שרצוי שאכניס לחיי.
  • לימוד של טכניקות המאפשרות להיות 'כאן ועכשיו' ולהפיק את המיטב מכל רגע (כל רגע הוא הזדמנות לפריצת דרך).
  • לימוד של דרך ניהול שיח– כיצד להקשיב וכיצד לדבר. 
  • תכנית פעולה אופרטיבית וברורה- קביעת הגדרות עשייה וביצוען עד להשגת המטרה.

תהליך האימון הנו קצר, ממוקד ויעיל

*בתהליך משולבים כל הזמן כלים מתחום האימון והטיפול הרגשי. שילוב אשר מביא לתוצאות אפקטיביות בזמן קצר יחסית.

להסבר על התהליך לחץ כאן

אם הגעת לכאן, כנראה שזה הזמן לעשות מעשה, לראות את הקושי, כהרפתקה, כהזדמנות, כמקום שאפשר לצמוח ולהתפתח ממנו. אשמח ללוות אותך אל ההצלחה. התקשר/י 054-7793382

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *